Доставка та оплата

Доставка

Доставка по Києву. Наша служба доставки працює з понеділка до суботи з 10:00 до 19:00. Доставка товарів у день замовлення можлива, при оформленні замовлення до 12:00 та за умови наявності товару на нашому складі. Після оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами зручний час доставки. За 1 годину до доставки товару кур'єр зв'яжеться з Вами для підтвердження часу та місця доставки. Доставка по Києву здійснюється безкоштовно, якщо сума замовлення перевищує 500 гривень. Якщо сума замовлення менша за 500 гривень, вартість доставки складе 60 гривень.

Доставка по Україні здійснюється за допомогою перевізників:

Нова пошта (безкоштовно при замовленні на суму від 500 гривень) Адреса найближчого представництва компанії "Нова Пошта" можна дізнатись за посиланням;

Justin (безкоштовно при замовленні на суму від 500 гривень) Адреса найближчого представництва компанії "Justin" можна дізнатися за посиланням.


Оплата

Готівкою кур'єру. Замовлення оплачується готівкою кур'єру в момент отримання замовлення. Оплата провадиться тільки в національній валюті. На підтвердження факту оплати ми надаємо товарний чек.

Накладений платіж. Оплата товару здійснюється на складі перевізника у момент отримання замовлення. Послуги з доставки товару склад перевізника оплачує інтернет-магазин «Beauty Portal». Комісію за послуги зворотного відправлення коштів оплачує покупець. Якщо сума замовлення перевищує 1000 гривень, комісію за доставку коштів оплачує інтернет-магазин «Beauty Portal».

Банківський переказ/Оплата на картку. Оплата на рахунок провадиться після підтвердження менеджером наявності товару. У призначенні платежу необхідно вказати (оплата замовлення, номер замовлення). Комісію за переказ коштів оплачує відправник.

0
0