Доставка та оплата

Доставка

Доставка по Києву. Наша служба доставки працює з понеділка до суботи з 10:00 до 19:00. Доставка товарів у день замовлення можлива, при оформленні замовлення до 12:00 та за умови наявності товару на нашому складі. Після оформлення замовлення наші менеджери узгодять із Вами зручний час доставки. За 1 годину до доставки товару кур'єр зв'яжеться з Вами для підтвердження часу та місця доставки. Доставка по Києву здійснюється безкоштовно, якщо сума замовлення перевищує 500 гривень. 

Доставка по Україні здійснюється за допомогою перевізників:

Нова пошта (безкоштовно при замовленні на суму від 500 гривень) Адреса найближчого представництва компанії "Нова Пошта" можна дізнатись за посиланням;

Justin (безкоштовно при замовленні на суму від 500 гривень) Адреса найближчого представництва компанії "Justin" можна дізнатися за посиланням.


Оплата

Накладений платіж. Оплата товару здійснюється на складі перевізника у момент отримання замовлення. Послуги з доставки товару на склад перевізника оплачує інтернет-магазин «Beauty Portal». Комісію за послуги зворотного відправлення коштів оплачує  «Beauty Portal».

Оплата на банківські реквізити. Оплата на рахунок провадиться після підтвердження менеджером наявності товару. У призначенні платежу необхідно вказати (оплата замовлення, номер замовлення). Комісію за переказ коштів оплачує відправник.

0
0